Kuvendi miraton raportin vjetor të KQZ-së për vitin 2021

22 mars 2023 | 13:07

Kuvendi i Kosovës ka miratuar sot raportin vjetor të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për vitin 2021.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka njoftuar se nga 68 deputetë sa ishin në sallë, 67 prej tyre kanë votuar për, ndërsa vetëm një ka abstenuar.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë fansat e Luiz Ejllit dhe ndjekësit besnikë të…