Ky dizajn i dyshemesë është shumë i veçantë, ja nga çka përbëhet

14 dhjetor 23:02

Një entuziaste e rregullimit të gjërave shtëpiake ka rinovuar dyshemenë e dhomës së saj me 13,000 cent.

Rezultati është vërtetë një projekt që ia vlen për çdo cent që është vendosur aty, shkruan lajmi.net. Mozaiku është shpërndarë nga Tonya Tooners, e cila e dekoroi dyshemenë e dhomës së saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka…