Ky është formacioni i ri i Arsenalit

02 shkurt 12:22

Formacioni i Arsenalit pritet të ndryshoj plotësisht pas transferimeve të bëra në muajin janar.

Ardhja e Pierre Emerick Aubameyang dhe e Henrikh Mkhitaryan dhe largimit të Alexis Sanchez ka bërë që kjo skuadër tash të rikthehet në skemën 4-4-2.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, në cilësinë e…