Ky është kapiteni i ri i Barcelonës

09 gusht 22:59

Largimi i Lionel Messit nënkupton që Barcelona duhet të zgjedh një kapiten të ri të skuadrës.

Klubi blaugran ka zyrtarizuar katër emrat e lojtarëve që do të bartin shiritin e kapitenit të skuadrës.

Kryesori që do të bartë shirtin e liderit pas ikjes së Leo Messit do të jetë Sergio Busquets, ndërkohë, Sergi Roberto dhe Gerard Piqué do të vazhdojnë të jenë pjesë e këtij rendi ndërsa së fundi aty është futur edhe Jordi Alba.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vetëm në Nordrhein-Westfalen, më shumë se 150 shkolla u dëmtuan,…