Ky është mesazhi i Veseli për 10-vjetorin e Pavarësisë

16 shkurt 2018 | 14:33

 

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, nëpërmjet një video ka uruar qytetarët e Kosovës me rastrin e 10-vjetorit të Pavarësisë.

“Ne jemi gjenerata më fatlume që patëm nderin të jemi pjesë e rrëfimit madhështor për ndërtimin e shtetit tonë të pavarur e sovran. Shikojeni dhe shpërndajeni”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Këtij shkrimi Veseli ia ka bashkangjitur edhe videon e mëposhtme.

Adresim për 10 vjetorin e pavarësisë

Ne jemi gjenerata më fatlume që patëm nderin të jemi pjesë e rrëfimit madhështor për ndërtimin e shtetit tonë të pavarur e sovran. Shikojeni dhe shpërndajeni. #Kosova10

Posted by Kadri Veseli on Freitag, 16. Februar 2018

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i AAK-së, njëherësh shef i grupit parlamentar të AAK-së…