Ky është rekordi i “Epokës së re” në Media Ligë

15 dhjetor 2018 | 23:10

Ekipi lider i Media Ligës, “Epoka e re” e ka arritur edhe në një rekord në Media Ligë, pasi ka shënuar plotë 100 gola në katërmbëdhjetë xhirot e zhvilluara.

Një ndeshje pas humbjes nga “Gazeta Metro”, “Epoka e re” u është rikthyer fitoreve duke arritur të mposhtë “D+” me rezultat 18-4. Derbin e kësaj xhiro e ka fituar “Media Works” ndaj “Gazetës Metro”, me rezultat 6-3.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me kërkesë urgjente nga Serbia dhe Rusia, të hënën mblidhet…