Ky është rezultati i ndeshjes Drenica-Gjilani

04 mars 2018 | 15:42

Drenica nga Skenderaj e ka mposhtur të dielën Gjilanin me rezultat 1-0, në ndeshjen e vlefshme për Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll 0-0, kurse në minutën e 62-të vendasit shënuan golin e fitores nëpërmjet zëvendësuesit, Kreshnik Uka. Ndeshja e fundit për këtë xhiro zhvillohet nesër në mes Vllaznisë dhe Besës.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Portieri Pepe Reina pritet të largohet nga Napoli në…