Ky imazh po bën xhiron e rrjetit në Kinë

23 mars 15:47

Ditën e sotme në Kinë ësht bërë virale një imazh ku në të shihet një grua me maske të krijuar posaçërisht për fytyrën dhe një kapak i vogël në mënyrë që të hapet sa herë që dëshiron për të pirë një pije me pipzë.

Nuk dihet nëse maska funksonon apo jo, por kjo rikthehu buzëqeshjen në fytyrat e familjeve kineze dhe veçanërisht atyre që iu rikthenë sërish jetës pas gati 2 muaj në izolim.

Më shumë se 11 000 përdorues të rrjeteve sociale janë duke përdorur hashtag #MilkTeaMask dhe diskutojnë me shaka për përmirësimin e maskës në mënyrën që pipza të përshtatet mië dhe njerëzit të pijnë pijen e tyre pa e prekur fytyrën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Milot Rashica ka klauzolë largimi në kontratën e tij me…