Ky do të jetë numri i Mkhitaryanit në Arsenal

23 janar 15:17

Ylli i futbollit të Armenisë, Henrikh Mkhitaryan është transferuar në Arsenal si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Alexis Sanchezin në Manchester United.

Mkhitaryani në Arsenal pritet të bartë numrin 7 në fanellë, kurse këtë numër në Arsenal së fundmi e ka bartur Sanchez, kurse në të kaluarën e kanë bartur yjet si Tomas Rosicky dhe Robert Pires.

 

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), Divizioni i lojërave të fatit,…