Labinot Tahiri jep dorëheqje nga pozita e nënkryetarit të AKR-së

18 janar 2018 | 14:43

Deputeti i Aleancës Kosova e Re ( AKR), Labinot Tahiri, ka bërë me dije se ka dhënë dorëheqje nga pozita e nënkryetarit të kësaj partie.

Ai në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se do të vazhdojë të jetë deputet dhe kryetar i Degës së AKR-së në Ferizaj.

Unë largohem nga Kryesia e Partise së AKR-së në nivel qëndrorë, në ditën e sodit! Për më shumë lexone shkrimin tim….

Posted by Labinot Tahiri on Donnerstag, 18. Januar 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gareth Bale mund të rikthehet sërish në Premier Ligë, por…