Lajmi i fundit: Para Kuvendit dhe Qeverisë vendosen flamuj amerikan

07 nëntor 23:00

Para pak qastesh në oborrin e Qeverisë dhe atë të Kuvendit të Kosovës, janë vendosur shumë flamuj amerikan.

Burimet e “Epokës e re” bëjnë të ditur se gjatë vendosjes së flamujve qytetarët nuk janë penguar nga policia e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grup i ushtarëve të mobilizuar nga brigada e 92-të…