Laura Crane, mahnitëse pasi mposhti sëmundjen

21 nëntor 11:52

I kaloi dhjetë ditë në spital pasi u prek nga sepsisi, megjithatë Laura Crane duket të jetë rikuperuar tërësisht. Ylli britanik i shout “Love Island” shfaq buzëqeshjen e ëmbël dhe format e bukura trupore në paraqitjen e saj në Londër këtë të hënë.

Ajo ishte pjesë e Nordoff Robbins Boxing Dinner dhe nga fotografitë e shkrepura, Laura dukej më mirë se kurrë.

Image result for Laura Crane, mahnitëse pasi mposhti sëmundjen

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Heather Locklear ka përfunduar sërish në një spital psikiatrik, pasi…