Learta Jakupi vjen me imazhe të reja

21 nëntor 16:58

Learta Jakupi është bërë shumë e njohur sidomos pas hyrjes në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në të zeza dhe duket mirë.

“Nëse mund të ëndërrosh, mund ta bësh” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Learta dhe Kushtrimi kanë vite të martuar dhe tashmë janë prindër të një djali.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, u prit në takim…