Lëndohet edhe Shala

22 gusht 2019 | 15:32

Pas mungesave të sigurta të Arbër Zenelit dhe Hekuran Kryeziut, ishte Milot Rashica ai që pësoi një lëndim.

Tani në dyshim është edhe Herolind Shala për ndeshjet kualifikuese të muajit shtator, pasi ka pësuar një frakturë në dorën e djathtë. Ai pritet të futet në operim dhe do të mungoj disa javë. Numri i lëndimet ka shkuar në katër, që për Bernard Challandesin janë shumë dhe do të ketë kokë-dhimbje për ndeshjet ndaj Çekisë dhe Anglisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Notari me të ardhme të ndritur, Arti Krasniqi, tani e…