Lëndohet Lanzini, humb Botërorin

08 qershor 2018 | 12:44

Pas portierit Sergio Romero, Argjentina humb edhe një futbollist të rëndësishëm për Kampionatin Botëror 2018.

Manuel Lanzini ka pësuar lëndim të rëndë në ligamentin krucial të gjurit në këmbën e djathtë. Federata e Futbollit të Argjentinës ka konfirmuar se Lanzini do të mungojë në “Botërorin 2018”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli dhe kryeministri Ramush Haradinaj,…