Lëndohet Vermaelen, dy javë jashtë fushës

22 janar 16:30

Mbrojtësi i Kombëtares së Belgjikës, Thomas Vermaelen do t’i mungoj Barcelonës për dy javë, pasi është lënduar në ndeshjen ndaj Real Betisit.

Vermaelen është dashur të lëshoi fushën dy minuta para fundit të pjesës së parë, pasi e lëndoi këmben e majtë. Në vend të tij më pas luajti Samuel Umtiti.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), Shyqiri Bytyqi është…