Lenny Krevitz kërkon ndihmë për syzet e humbura

25 shtator 2019 | 11:28

Ylli i rokut Lenny Kravitz ka pyetur ndjekësit në llogarinë e vet në “Twitter” nëse ata mund ta ndihmojnë t’i gjejë një palë syze të cilat i ka humbur, duke ndarë një fotografi të tij për t’u treguar si duken.

“Më humbën këto syze dielli pas shfaqjes sime në LA këtë fundjavë”, ka shkruar muzikanti. “Ato janë tepër sentimentale për mua, janë të cilësisë së mirë dhe i përkisnin një anëtari të familjes”, ka shkruar më tutje Kravitz.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sophie Turner u nominua për një çmim Emmy të dielën…