Lëvizja Vetëvendosje! mblidhet në orën 22:00

22 dhjetor 2017 | 21:59

Grupit Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje! ka njoftuar se do të mblidhet në orën 22:00, për të shqyrtuar situatën e krijuar dhe të marrë qëndrim për këtë situatë.

Deri tani Vetëvendosje! nuk ka dalë me asnjë qëndrim për sa i përket shfuqizimit për Gjykatën Speciale.

Kujtojmë se deri më herët Glauk Konjufca, Albulena Haxhiu, Aida Dërguti dhe Liburn Aliu ishin në takim në zyrat e LDK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se tendenca për…