Liburni e nis sot aventurën në Ligën e Kampionëve

09 tetor 15:08

Kampioni i Kosovës në futsall, Liburni e fillon sot aventurën në Ligën e Kampionëve.

Klubi gjakovar është nisur drejt Minskut të Bjellorusisë, ku do të mbahet ky kompeticion.

Sot prej orës 16:00, Liburni e zhvillon ndeshjen ndaj ekipit francez, Toulon, ku synon të nisë këtë kompeticion me fitore, që do të ishte shumë e rëndësishme për kalimin e grupit. Dy kundërshtarët tjerë të Liburnit në Grupin 7 janë Stolitsa Minks dhe Hovocubo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar takimi i liderit të Lëvizës Vetëvendosjes, Albin Kurti,…