Limaj në Malishevë, takon qytetarë e përfaqësues të bizneseve të vogla

20 shkurt 2024 | 22:34

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, të martën ka dalë në bulevardin “Ibrahim Mazreku”, ku është takuar me qytetarë e përfaqësues të bizneseve të vogla, të cilët janë shprehur të kënaqur me “punën e jashtëzakonshme që po bënë kryetari i Malishevës, Ekrem Kastrati”.

Limaj ka thënë se do të jenë afër qytetarëve në çdo kohë, duke theksuar se mirëqenia dhe zhvillimi i Malishevës Urbane do të mbetet prioritet i përhershëm i Nismës Socialdemokrate.

May be an image of 6 people and suit

May be an image of 3 people and text

May be an image of 4 people and television

May be an image of 4 people and text

May be an image of lighting

May be an image of 9 people

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, priti sot në takim përfaqësuesit…