Limaj takon bashkatdhetarët në Gjermani

20 maj 2024 | 12:42

Pas takimeve në Itali dhe Zvicër, turin e takimeve me mërgimtarë kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj së bashku me bashkëpunëtorë të partisë kanë zhvilluar takim edhe me mërgatën në Gjermani.

Kryetari Limaj i ka falënderuar nga zemra për organizimin, bashkëbisedimin dhe përkrahjen e vazhdueshme që diaspora, kjo vlerë e madhe e kombit tonë ka dhënë ndër vite për Kosovën, si dhe për projektet politike të Nismës që gjithnjë për interes kanë të mirën e qytetarëve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aurelien Tchouameni nuk do të jetë në finalen e madhe…