Linda Hakaj heq peshë 60 kilogramë

07 dhjetor 08:28

 

Këngëtarja e njohur shqiptare Lindita Hakaj është shquar gjithmonë për vokalin e saj dhe vlerat si artiste. Ajo është aktive në muzikë me projekte muzikore dhe interpretime live, teksa është dukur gjithmonë elegante në paraqitjet para publikut.

Linda ashtu si shumë njerëz ka pasur probleme të mëdha me mbipeshën dhe prej vitesh është shfaqur në ekran me kilogramët e tepërt.

Megjithatë, vullneti i saj për të ndryshuar duket të ketë qenë i pabesueshëm, ngaqë këngëtarja ka arritur të bëjë një transformim drastik, duke hequr peshë 60 kilogramë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës sot do ta mbajë mbledhjen e radhës.…