Liria me Dragushën synon Superligën

12 gusht 2019 | 17:21

Futbollisti Getoar Dragusha është transferi më i ri nga skuadra e Lirisë së Prizrenit.

“Getoar Dragusha është mesfushor me tipare sulmuesi dhe nga sot do jetë pjesë e rrugëtimit tonë drejtë Superligës. Getoari ka qenë gjithashtu lojtar i klubeve si Vëllaznimi, Llapi dhe Flamurtari”, thuhet në njoftim e Lirisë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Basketbollit të Kosovës ka bërë thirrje tifozëve të…