Liria-Rahoveci, 1-1

08 shkurt 16:29

KF Liria dhe KF Rahoveci kanë luajtur baras (1-1), të enjten në një ndeshje miqësore në Prizren.

Golin e vetëm për prizrenasit e shënoi Zeka, kurse për mysafirët nga Rahoveci shënoi Dushi. Duhet cekur se Liria në këtë ndeshje ishte pa Korenicën, Bakajn dhe Toungaran përshkak të lëndimeve.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, po qëndron për vizitë në…