Liverpooli nuk do ta blejë Insignen

25 prill 2019 | 17:24

Jurgen Klopp ka hedhur poshtë mundësinë që Liverpooli ta transferojë gjatë verës Lorenzo Insignen e Napolit.

Insigne ka qenë një ndër lojtarët më të mirë në Serie A në vitet e fundit dhe së fundmi është lidhur me një transferim në Premier Ligë. “Nuk do ta transferojmë Lorenzo Insignen”, ka deklaruar Klopp në konferencë për medie para ndeshjes së nesërme me Huddersfield Town.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është i interesuar ta…