Liverpooli shënon dy gola të shpejtë ndaj Chelseat (video)

14 prill 18:50

Liverpooli ka shënuar dy gola të shpejtë në pjesë e dytë ndaj Chelseat. Autor të golave ishin Sadio Mane dhe Mohamed Salah.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova U21 në hendboll ka mbyllur në epërsi pjesën e…