Lladrovci: Bekim Jasharit i takon sfida por edhe përgjegjësia

12 dhjetor 00:03

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, mori pjesë në solemnitetin e betimit të Bekim Jasharit në krye të komunës së Skënderajit.

Ai me këtë rast ka theksuar se ishte edhe i lumtur, edhe krenar dhe e ka uruar që të dal faqebardhë.

Lladrovci ka thënë se “lavdia e Familjes Jashari, është e gjithëkohëshme, andaj, Bekim Jasharit i takon sfida por edhe përgjegjësia ta dëshmojë se detyrat atdhetare në liri janë gati po aq të vështira sa sfidat tona të djeshme”.

Ja postimi i plotë I Z. Lladrovci në rrjetin social:

“Sot, gjatë solemnitetit të betimit të kryetarit të ri të Skënderajit, Bekim Jasharit, isha i lumtur dhe krenar. I lumtur për shumë arsye, edhe krenar për shumë arsye. Lavdia e Familjes Jashari, është e gjithëkohëshme, andaj, Bekim Jasharit i takon sfida por edhe përgjegjësia ta dëshmojë se detyrat atdhetare në liri janë gati po aq të vështira sa sfidat tona të djeshme. Suksese Bekim Hamzë Jashari, dalsh faqebardhë!”

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje aktualisht po kalon një krizë brenda subjektit. Megjithëse…