Lladrovci takon Limajn, i kërkon përkrahje në projekte kapitale

08 mars 18:31

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka pritur të enjten në zëvendëskryeministrin, Fatmir Limaj me disa bashkëpunëtorë.

Në këtë takim ai ka njoftuar Limajn për nevojat e komunës dhe i ka kërkuar përkrahje në projekte kapitale.

“Gjithashtu, në takim u bisedua edhe rreth qerasë së bizneseve në Parkun e Biznesit – Drenasi I. Kryetari Lladrovci, para takimit së bashku me Zëvendëskryeministrin Limaj vizituan Qendrën për Promovimin e të Drejtave të Grave në Drenas me rastin e 8 Marsit – Ditës Ndërkombëtare të Gruas”, është theksuar në njoftimin e komunës së Drenasit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Republika e Kosovës dhe Republika e Gambisë, brenda pak ditësh…