Llapi interesohet për Shillovën

12 dhjetor 2018 | 15:50

Skuadra e Llapit, edhe përkundër faktit se është eliminuar nga gara e Kupës, është duke menduar seriozisht për transferime.

Sulmuesi më i mirë në sezonin vjeshtor Alban Shillova është në “vëzhgim” të skuadrës nga Podujeva, e cila do të mundohet me të gjitha forcat ta fitojë garën për titull ndaj rivalëve që renditen të parët në tabelë, Prishtinës dhe Feronikelit.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Ministrinë e Punëve të Brendshme u mbajt ceremonia e…