Llullaku, afër Entelës

09 shkurt 2018 | 16:15

Azdren Llullaku nuk e ka zgjedhur ende ekipin te i cili do të vazhdojë karrierën për pjesën e mbetur të sezonit.

Pas largimit nga Toboli ai është përfolur për tu afruar në disa ekipe të ndryshme në Rumani dhe Kazakistan. Por është hapur një pistë e re për të, që thoshte se ai ishte afër firmës me ekipin e Serisë B, Entelën. Këtë lajm e ka përforcuar edhe “Tuttomercatoweb”, që shkruan se Entela po mendon për emrin e Llullakut për sulmin pasi ai është një lojtar që është rritur në futbollin italian.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka ngushëlluar…