Lowi zbulon listën, risi është sulmuesi Waldschmidt

29 gusht 2019 | 13:09

Trajneri Joachim Low e ka publikuar listën me 21 lojtarë, për ndeshjet ndaj Holandës dhe Irlandës së Veriut për kualifikueset e “Euro 2020”.

Lowi e ka rikthyer Ter Stegenin, Kroosin dhe Emre Can, derisa mungojnë përshkak të lëndimit Draxler, Sane dhe Kehrer. Risi në këtë listë është ftesa për sulmuesin Luca Waldschmidt.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Notari Arti Krasniqi për pak nuk arriti të fitojë medaljen…