Luana Vjollca uron 28 nëntorin: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke

28 nëntor 19:54

Këngëtarja, Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit me veshje kombëtare.

Vjollca ka postuar disa fotografi, ku shihet me veshje kombëtare dhe një plis në kokë.

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, ka shkruar Luana Vjollca krahas fotografive.

Luana është njëra ndër moderatoret që për festën e flamurit gjithmonë ka argëtuar gjithmonë publikun me programe festive.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vetëm qytetarët që rastisin të kalojnë për obligime personale shihen…