Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën

26 nëntor 11:30

Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën:

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar prej disa kohësh se me rastin e festave të 28 dhe 28 Nëntorit, do të ketë një surprizë për shikuesit e “Shiko Kush Luan”. Ajo do të performojë live në skenë, dhe sot na ka treguar më shumë detaje për performancën e saj.

Bukuroshja bionde ka treguar se Bledar Sejko këmbëngul që ajo të këndojë live dhe gjejeni pak çfarë kënge? Për Shqipërinë!

“Maestro Bledar Sejko këmbëngul pafund që unë të këndoj liveee! Të shtunën në “Shiko Kush Luan” ju pret një super surprizë! Një këngë live dedikuar Shqipërisë sime!”, shkruan Luana, e cila gjithashtu ka publikuar videon e saj gjatë provave.

“Emocione”, shkruan Luana krahas videos ku zbulon këngën që do të këndojë.

Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën:

Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën:

Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën:

Luana Vjollca zbulon detaje nga performanca e saj live të shtunën:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Personazhet e njohur kanë mijëra fansa dhe qindra funpage ku…