Lushtaku ende në Gjermani, lobon te diaspora për PDK-në

23 mars 00:00

Kryetari i degës së PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku i shoqëruar nga deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu dhe kryetari i degës së PDK-së në Vushtrri, Kurtan Kajtazi, po qëndrojnë për vizitë në Gjermani.

Zyrtarët e PDK-së kanë patur takime të shumta me diasporen shqiptare, ku kanë marrë dhe mbështetjen e tyre për Partinë Demokratike të Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, deputeti i Partisë Demokratike, Enver…