Madonna, çfarë trupi mbi biçikletë

22 korrik 2018 | 12:31

Me biçikletë nëpër rrugët e Londrës për Madonnan.

Veshja? “Look casual”, kapele dhe syze dielli, shall prej sherifi dhe një tutë komode për “postar”-in që, siç duket nga fotografitë, tregon të pasmet si një “Material Girl” e vërtetë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pak ditë më parë George Clooney ishte protagonist i një…