Madonna humbi gjyqin për gjësendet e saj

25 prill 10:58

Një gjykatës i Nju Jorkut hodhi poshtë padinë e yllit të popit Madonna kundër Darlene Lutz, i cili do të nxjerrë në ankand sendet personale të këngëtares, përfshirë letrat e dashurisë dhe një krehër me fijet e flokëve të saj.

Gjykata ka argumentuar se statusi i kufizimit për t’i rimarrë sendet e Madonnës ka skaduar. Një prej sendeve të Madonnës është edhe letra e ndarjes nga reperi Tupac, i cili ndërroi jetë në vitin 1996, me të cilin ajo ka pasur një lidhje sekrete. Ankandi për këto sende do të zhvillohet në korrik, raporton “TMZ”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Richard Gere është martuar fshehurazi me të dashurën e tij…