Majlinda mesazh emocionues për Albin Tahirin

07 shkurt 2018 | 12:28

Sportistja më e mirë shqiptare, Majlinda Kelmendi i ka uruar shumë suksese skitarit Albin Tahiri në Lojërat Olimpike Dimërore “PyeongChang2018”.

Tahiri është i vetmi sportist nga Kosova që merr pjesë në këto lojëra. “Albinit i dëshiroj shumë suksese. E di se ke shumë përgjithësi Albin, do të jesh edhe bartës i flamurit, por shijoje në maksimum këtë eksperiencë që ndodh vetëm një herë në jetë. Krenohu më vendin që e përfaqëson”, ka thënë Kelmendi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal,…