Manchester United fiton kundër Stoke City

15 janar 22:55

Manchester United u është kthyer fitoreve në Premeir Ligë. Djajtë kanë mposhtur Stoke Cityn me rezultat të përgjithshëm 3-0.

Golat për United i kanë shënuar Antonio Valencia, Anthony Martial dhe Romelu Lukaku.

United me këtë fitore konfirmohet në vendin e dytë me 50 pikë, 12 prapa City-it dhe tri pikë para Liverpool e Chelseas, njofton Klan Kosova.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth gjysma e evropianëve të rritur përdorin e-banking dhe kjo…