“Marrëveshja u arrit…”, Rike Roçi tashmë do të jetë pjesë e emisionit në Top Channel?

30 maj 2024 | 13:36

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja Rike Roçi ka tërhequr shumë vëmendjen pas daljes së saj nga shtëpia e “BBV3”, pasi ishte imazhi i pijes së re të “Lori Caffe”. Së fundmi një foto e postuar në Instastory me moderatorin Ed Manushi ka ngritur dyshimet se ndoshta Riken tashmë mund ta shohim tek “E Diell” në Top Channel. Në foto ish-banorja shkruan:

Marrëveshja u arrit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bianca Censori është shfaqur herë pas here në publik me…