Martohen Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegge

10 qershor 11:36

Aktori i njohur Chris Pratt është martuar me të dashurën e tij Katherine Schwarzenegge, këtë fundjavë. Lajmin e ka bërë me dije një burim i afërt i çiftit për “People”.

Çifti, i cili janë bashkë nga vera e vitit 2018, u martuan në Kaliforni në praninë e familjarëve dhe miqve të tyre. Ky burim për “People” ka njoftuar se çifti ishin shumë të lumtur bashkë me të ftuarit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Chris Pratt është martuar me të dashurën…