Martohet Cassie

27 shtator 2019 | 11:43

Cassie dhe Alex Fine janë zyrtarisht burrë dhe grua. Vetëm disa javë pasi njoftuan fejesën e tyre, këngëtarja 33-vjeçare dhe trajneri personal 26-vjeçar kanë zbuluar se janë martuar.

Prindërit e ardhshëm u kurorëzuan në një ceremoni të vogël dhe intime në Malibu. Nuk dihet se kur saktësisht është zhvilluar ceremonia. Nëse nuk e dini, në muajin qershor Cassie dhe Alex njoftuan se ata po presin fëmijën e parë së bashku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cassie dhe Alex Fine janë zyrtarisht burrë dhe grua. Vetëm…