“Maska po, panik jo”/ Kështu do të duket Tayna në videoklipin e ri

11 qershor 2020 | 10:58

Reperja Tayna duket se është gati për këngën e saj të re dhe këtë ajo pritet që ta realizojë diku jashtë Kosove

Tayna, e cila kohëve të fundit u bë pjesë e përfoljes edhe nga një media britanike ku u tha se ajo është në lidhje me një reper amerikan Tyga.

Megjithatë Tayna duket se ka kthyer në përdorim maskën pas një kohe të gjatë që prej e përdori në njërin prej klipeve të saj të para.


“Maska po, panik jo”, ka shkruar ajo në një foto ku shihet me maskë dhe me një shkop bejsbolli.

Tayna ka postuar edhe disa foto të tjera, një prej të cilave është duke bartur një shtyllë klasike greke e ku ajo e mban në dorë derisa e konsideron vetën “Venerë”, që konsiderohet Perëndeshë e bukurisë në antikën greke.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndihma që mërgimtarët e japin për shtetin e Kosovës ishte…