Mbi 1 100 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

28 nëntor 09:47

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 190 gjoba trafiku.

Ndërkaq, për mos respektim të ligjit antiCOVID janë shqiptuar gjithsej 356 gjoba.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar nëntë persona si dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përplasja mes Fifit dhe Taynës vite më parë ishte ndër…