Mblidhet Kryesia e LDK-së

08 nëntor 13:24

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Kjo mbledhje vjen pas përfundimit të takimeve të grupeve punuese në mes të LDK-së dhe LVV-së për harmonizim të programeve për qeverisje.

Pas mbledhjes së Kryesisë, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, do të mbajë një konferencë për medie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klinika e Gastroeneterologjisë në QKUK është furnizuar me Videogastroskop dhe…