Mbyllet qendra e skijimit në Brezovicë

26 janar 2019 | 19:56

Pas vdekjes së zëvendësministrit të Diasporës, Arian Dacit nga orteku, Qendra e Skijimit në Brezovicë do të mbyllet për dy ditë.

Lajmin e ka bërë me dije drejtori i Agjencisë për Mbrojtje të Mjedisit në Kosovë, llir Morina.

“E gjithë qendra do të mbyllet për dy ditë si pasojë e ngjarjes dhe hetimeve që do të zhvillohet për rastin si dhe pritet rrezik edhe nga një ortek i borës”, ka thënë Morina.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shprehur ngushëllime familjes Daci…