Më 27 gusht shënohet 21-vjetori i rënies heroike të dëshmorit Ismet H. Rrahmani

23 gusht 13:54

Me rastin e 21-vjetorit të rënies heroike të ushtarakut të UÇK-së, heroit Ismet H. Rrahmani nga Aqareva e Drenicës, më 27 gusht, në orën 12:00, në varrezat e dëshmorëve në Aqarevë do të bëhen homazhe dhe do të vendosën kurora me lule te varri i këtij dëshmori.

Pastaj do të vizitohet edhe kulla që mban emrin e tij.

Fotografia e Destan Rrahmani

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Napolit edhe zyrtarisht e ka transferuar sulmuesin Hirving…