Napoli zyrtarizon transferimin e Lozanos

23 gusht 2019 | 13:49

Skuadra e Napolit edhe zyrtarisht e ka transferuar sulmuesin Hirving Lozano nga PSV-ja.

Për sulmuesi meksikan, Napoli ka paguar 40 milionë euro dhe në këtë mënyrë ai bëhet lojtari më i paguar në histori  të Napolit. 24-vjeçar për skuadrën holandeze ka shënuar 40 gola në 79 ndeshje.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në lagjen “Prekazaj” në Çirez ka nisur asfaltimi i segmenteve…