Me bikinit e vogla, ylli i “Instagram”-it vjen “hot” nga Tajlanda (FOTO)

30 nëntor 15:40

Arabella Chi ngriti temperaturat në rrjet teksa ndau një video mbresëlënëse nga Tajlanda.

Duke postuar në “Instagram”, ylli i “Love Island”, 31 vjeç, u shfaq me bikini të vogla të verdha.

Veshja theksoi nxirjen e saj të “artë” dhe ofroi një paraqitje më të qartë të tatuazhit në formë zemre poshtë gjoksit të saj.

Me bikinit e vogla, ylli i “Instagram”-it vjen "hot" ngaMe bikinit e vogla, ylli i “Instagram”-it vjen "hot" ngaMe bikinit e vogla, ylli i “Instagram”-it vjen "hot" ngaMe bikinit e vogla, ylli i “Instagram”-it vjen "hot" nga

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka folur…