Më në fund gjindet kufoma e gruas nga Vrapçishti

25 gusht 22:37

Familjarët e gruas së ndjerë, arkivoli i së cilës ishte ngatërruar me me një burrë në moshë, kanë bërë të ditur se e kanë gjetur kufomën.

Siç bëjnë të ditur familjarët, arkivoli i nënës së tyre është gjetur në morgun e Gostivarit, ku është sjellë nga Klinika Infektive.

Familjarët e kanë parë kufomën dhe e kanë verifikuar, raporton tv21.

Rasti në Vrapçisht kishte tronditur të gjithë banorët e kësaj ane, pasi familjarët me të pranuar arkivolin, pasi kanë hapur atë, ka parë se në vend të nënës së tyre, në të është gjetur trupi i pajetë i një mashkulli të thyer.

Kishin shkuar në Klinikën Infektive në Shkup për të kërkuar të njëjtën, por pas shumë kërkimeve, kufoma është sjellë në morgun e Gostivarit.

https://www.epokaere.com/tronditet-familja-në-vend-të-nënës-në-arkivol-gjen-trupin-e-një-burri/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i ri i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës,…