Meghan Markle rikthehet në Evropë

17 prill 16:38

Prej dy vitesh Harry dhe Meghan nuk ishin rikthyer së bashku në tokën evropiane dhe rastin iu dha ceremoninë e inaugurimit të Invictus Game në Holandë, në Hagë.

Një ngjarje sportive shumë e dashur për çiftin, sepse Princi është “padron” i saj, por edhe se pesë vjet më parë Lojërat ishin vendi ku çifti u takua për herë të parë.

Meghan u rikthye me shumë stil, e veshur me një kostum të bardhë Valentino, e qeshur dhe e relaksuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë zyrtarët publikë në Kosovë mund të jenë subjekt…